Rss Feed

Stań do walki na Dzikich Polach!

Gra CossacksZapisz się na Mistrzostwa Polski Cossacks
i pokaż na ile Cię stać...

Witamy na stronie poświęconej grze Cossacks, a w polskim wydaniu - Kozacy. Liczymy że zostaniesz z nami na dłużej i tak jak tysiące innych graczy od razu zakochasz się w tej ponadczasowej grze strategicznej. ;-) Ostatnio postanowiliśmy zorganizować pierwsze Mistrzostwa Kozaków 3 w Polsce. Mamy nadzieję, że zdobędziesz się na odwagę i zapiszesz się do turnieju!

Poniżej znajdziecie podsumowanie ostatnich tygodni

1. Niecałe 2 tygodnie temu zakończyliśmy Mistrzostwa Polski Online

W pierwszych indywidualnych MP wystartowało łącznie 36 graczy. W większości niezrzeszonych w klanach. Lista uczestników turnieju składała się z mixu doświadczonych i świeżych graczy. Klany: [GP] – Gwardia Polska, [-WN-] - Wojownicy Nadziei, [PKS] – Polscy Kozacy Siczowi, [NCW] – Nadworna Chorągiew Wiśniowieckich, [PR] – Polska Rewolucja oraz [CK] – City Kielce wystawiły od 1 do 6 zawodników w Mistrzostwach Polski.

TOP4:

1. [PKS]Mad
2. [GP]Konda
3. [-WN-]Stalman
4. [GP]Sir_Artius

TOP 5-8:

line

Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że za kilka tygodni rozpocznie się pierwszy turniej reprezentacji narodowych.

Prawdopodobnie wystąpią drużyny takich państw jak: Rosja, Ukraina, Wielka Brytania, Węgry, Niemcy, Litwa, Francja, Polska oraz kilka mieszanych np. Hiszpania-Mołdawia.

Świeże informacje na temat turnieju znajdziecie na naszym Kozackim Forum w temacie Reprezentacja Polski 2017.

line

W Sobotę kontynuujemy mini cykl turniejów FFA (każdy na każdego) mających na celu znalezienie i wynagrodzenie największego kombinatora spośród polskich kozaków :)

Pierwszą edycję "cwaniaka..." planujemy przeprowadzać minimum 2x w miesiącu, w któryś z dni weekendu. Polega on na rozegraniu 1 lub 2 gier w 6-7 osób w trybie każdy na każdego (1-2 obserwatorów/streamerów). Zasady będą niestandardowe, raczej nieczęsto spotykane na serwerach.

Przeczytaj więcej o mini turnieju Cossacks 3 na wyspach

line

W Sobotę zaczynamy mini cykl turniejów FFA (każdy na każdego) mających na celu znalezienie i wynagrodzenie największego kombinatora spośród polskich kozaków :)

Pierwszą edycję "cwaniaka..." planujemy przeprowadzać minimum 2x w miesiącu, w któryś z dni weekendu. Polega on na rozegraniu 1 lub 2 gier w 6-7 osób w trybie każdy na każdego (1-2 obserwatorów/streamerów). Zasady będą niestandardowe, raczej nieczęsto spotykane na serwerach.

Zaczynamy od tego: Przeczytaj na forum Kozaków 3 Kozacy.org

line

Pierwsze Mistrzostwa Polski Cossacks 3 powoli dobiegają końca. Na arenie pozostało już tylko 5 zawodników - finalista [PKS]Mad oraz kandydat na brązowego medalistę [GP]Sir_Artius, a także [GP]Konda, który czeka na swojego półfinałowego przeciwnika z pary [GP]Warren - [-WN-]Stalman.

Finałowe mecze obejrzysz na żywo na Kozacy.org - oficjalny kanał Youtube

Więcej informacji znajdziesz na forum Mistrzostw Polski Kozaków 3

line
Subskrybuje zawartość

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 2 gości.